home
 Články
Blog

Nový multišport Garmin Forerunner® 745

Prekonaj svoje osobné rekordy s Garmin Forerunner® 745. Tieto GPS športové hodinky poslúžia bežcom aj triatlonistom, ktorí potrebujú detailne údaje, tréningové plány priamo v hodinkách, smartfunkcie vrátane hudby, bezkontaktných platieb, notifikácií a iné. Predinštalované aplikácie na cyklistiku, plávanie a multišport vám pomôžu zkonsolidovať údaje z „Brick“ tréningov. Ciele sa vám budú dosahovať ľahšie aj vďaka pokročilým fyziologickým metrikám, ako napr. aklimatizácia na teplotu a nadmorskú výšku, Tréningová záťaž, alebo Tréningový Efekt 2.0. Spestrite si tréning hudbou priamo z hodiniek ( cez pripojené BT slúchadlá) alebo vašich obľúbených streamingových služieb synchronizovaných offline.

Komplexné, ale nositelné

Kompaktnejší dizajn, ktorý neprekáža pri tréningu alebo bežnom nosení. Najmenšie a najľahšie hodinky Garmin s kompletnou sadou pokročilých tréningových funkcí. Garmin Forerunner® 745 prekvapí prakticky totožnou výbavou ako vlajková loď Forerunner® 945. Okrem chýbajúcej mapovej navigácie rozdiely nájdete len na strane hardware. Novinkou, ktorú prináša nový model je denný prísun doporučených tréningov na základe vášho aktuálneho výkonu  a vylepšený algoritmus doba zotavenia. Algoritmus v nových hodinkách navyše zohladňuje vašu úroveň denného stresu, kvalitu spánku a celkovú dennú aktivitu mimo tréningov.

Nové modely Forerunner® 745 sú dustupné v predaji v rôznych prevedeniach: Forerunner® 745 Black, Forerunner® 745 Neo Topic, Forerunner® 745 Magma Red a Forerunner® 745 Whitestone

Pridaj komentár

*

kvalitni repliky hodinek