home
 Články
Blog

Keď sa štýl stretne s rozumom – vívomove™ HR

Zachovajte si svoj štýl a buďte fit. Dizajnové hybridné smart hodinky s ručičkami a kryštalickým dotykovým displejom, ktorý diskrétne zmizne, keď ho nepoužívate. Ručičky sa dynamicky posunú aby nezavadzali, keď si čítate prijaté správy, alebo kontrolujete svoj tep. Počíta kroky, spálené kalórie a iné. Druhá generácia smart hodiniek s klasickým analogovým vzhľadom prináša upgrade v podobe dotykového kryštalického displeja a integrovaného pulzomeru Elevate a ďalších funkcií.

Welness monitor: monitoruje ako vaše telo reaguje na stresujúce faktory, takže ľahšie nájdete rovnováhu medzi záťažou a regeneráciou.

Fitness monitor: vypočíta odhad VO2 Max, váš kondičný vek, čo sú dva indikátory vašej telesnej kondí

Elevate: pulzomer na zápästí meria pulz 24/7

Monitor aktivity: zaznamenáva kroky, kalórie, vzdialenosť, tep a minúty intenzívnej aktivity.

Move IQ: Už nepotrebujete stalčiť tlačidlo . vívomove HR automaticky zaznamená vašu aktivitu, ktorú vám potom zobrazí vo vašom koénte na Garmin Connect.

Smart funkcie: Automatický upload, smart notifikácie, ovládanie prehrávača hudby v telefone, a iné.

Profily Aktivity: Prednahraté profily aktivity chôdza, beh, tréning sily a kardio.

vívomove™  HR bude dostupný v dvoch verziach:

vívomove™  HR Sport s váhou len 40,8 g a výdržou batérie 5 dní v smart móde a 2 týždne v hodinkovom móde.Vívomove odoláva vode pri sprchovaní a plávaní. Dostupný bude v poslednom štvrťroku 2017 za € 199,90.

vívomove™  HR Premium s váhou len 56,5 g, celokovovým telom, výdržou batérie 5 dní v smart móde a 2 týždne v hodinkovom móde. Vívomove odoláva vode pri sprchovaní a plávaní. Dostupný bude v poslednom štvrťroku 2017 za € 299,90.

Pridaj komentár

*

kvalitni repliky hodinek