home
 Články
Blog

Garmin fénix® 5 Plus je tu!

Nová séria Garmin fénix® 5 Plus prináša topografické mapy s routovateľnou navigáciou pre všetky modely, prehrávač hudby priamo v hodinkách a podporu Garmin Pay™ – bezkontaktných platieb. Senzor Pulse Ox Acclimation pre meranie okysličenia krvi (model 5X PLUS). Veľkosti displejov je sú v rozmedzí 42 – 51 mm. fénix® 5S Plus bude po novom vybavený 1,2 palcovým displejom, čo je až 20% nárast veľkosti oproti predošlému modelu, takže nemusíte obetovať displej , aj ked máte útlejšie zápästie. Displeje sú vyrobené so zámerom maximálne podporiť čitateľnosť na priamom slnku, bez podsvietenia.

Séria fénix® 5X Plus

fēnix® 5X Plus je prvé zariadenia Garmin, ktoré ponúka senzor okysličenia krvi (Pulse Ox sensor), jeho využitie je zrejmé, vo vysokých nadmorských výškach vám umožňuje kontrolovať proces aklimatizácie.

Každý z radu produktov fénix® 5 Plus prináša mapovú navigáciu optimalizovanú pre použitie na zápästí. Podporujú funkciu roudtrip (okružný výlet) známu z iných Garmin zariadení a Trendline popularity, funkcia z prémiových cyklopočítačov, ktorá vám ukáže nové trasy na základe obľúbenosti, frekventovanosti používania ostatnými.

séria fénix® 5 Plus

fénix® 5S Plus, fénix 5 Plus a fénix 5X Plus vám umožní počúvať vašu obľúbenú hudbu pri vašich tréningoch a dobrodružstvách v prírode. Kapacita 500 skladieb, offline playlisty z vybratých streamingových služieb ako  iHeartRadio, Deezer a ďalšie pribúdajúce vás rozveselia kdekoľvek, stačí pripojiť kompatibilné Bluetooth® slúchadla (nie sú súčasťou balenia). Každé hodinky z tejto série sú pripravené na bezkontaktné platby Garmin Pay, ktoré už čoskoro budú dostupné aj na Slovensku.

ClimbPro je nová funkcia pre bežcov a cyklistov, ktorý trénujú v kopcovitom teréne. ClimbPro analyzuje výškový profil trasy a upozorňuje na vzdialenosť a počty významných stúpaní.

séria fénix® 5S Plus

Samozrejmosťou je rozšírená sada fyziologických a iných športovo špecifických metrík, kompatibilita s Connect IQ store a celá nová farebná škála QuickFit® remienkov.

Každý fénix® 5 Plus využíva multi sieťový prijímač satelitného signálu teraz aj vrátane siete Gallileo.

Nové fénix® 5 Plus budú dostupné do predaja už o pár dní. V dvoch prevedeniach lunety: PVD upravená nehrdzavejúca oceľ so silikónovým remienkom alebo odľahčená titánová luneta s náramkom s brúseného titánu. Obe verzie využívajú nový farebný Chroma displej.

Výdrž batérie je: fénix® 5S Plus 7 dní smart watch mód a 4 hodiny s GPS + prehrávanie hudby. fénix® 5 Plus 10 dní v móde smarthodiniek a 8 hodín GPS + prehrávanie hudby. fénix® 5X Plus 20 dní v móde smarthodiniek 13 hodiny s GPS + prehrávanie hudby.

Ceny sa budú začínať na doporučenej MOC € 699,99 až po € 1 149,99.

Pridaj komentár

*

kvalitni repliky hodinek