home
 Články
Blog

Garmin Descent™ MK1, pre tých, čo majú hlboké záujmy

Nové Garmin Descent™ MK1 sú prvé potápačské hodinky s klasickým dizajnom, ktoré ponúkajú pokročilé funkcie pre potápačov spojené s povrchovým GPS a farebnou mapou. Môžete si naplánovať svoje ponory priamo na hodinkách a automaticky označovať miesta ponoru/vynorenia na mape. Zvoľte rózne módy pre potápanie s jedným alebo viacerými plynmi (vrátane nitrox a trimix), gaugage mód ale aj apnea. Potápačský mód Descent MK1 sa automaticky aktivuje pri vstupe pod hladinu. Hodinky sú ultra odolné a testované pre potápanie do hĺbky 100 metrov a spĺňajúštandard EN13319 pre potápačské hodinky spolu s 3D kompasom pre navigáciu v akýchkoľvek podmienkach. Voliteľné zvukové a vibračné upozornenia vás informujú počas celého ponoru.

Okrem potápania nový Descent™ MK1 využijete aj na mnohé športy na súši , vrátane tých vodných.

Kľúčové funkcie Garmin Descent™ MK1

ODOLNÝ DIZAJN: Kompaktné potápačské hodinky so vzhĺadom klasických športových s odolnou oceľovou alebo titánovou lunetou, odolné zafírové sklíčko a žiarivý 1.2″ farebný displej s intuitívnym ovládaním.

AUTO DIVE LOG: Ukladajte a vyhodnocujte si údaje z 10 000 lokalizovaných ponorov a zdieľajte na platforme Garmin Connect™.

POVRCHOVÉ GPS: Vysokocitlivý GPS a GLONASS sa postará o automatické označenie bodov ponoru/vynorenia.

POKROČILÁ SENZORICKÁ VÝBAVA: Najlepší výkon s povrchovým GPS, 3D kompasom, výškomerom, senzorom hĺbky a teploty, gyroskopom a pulzomerom na zápästí Elevate®.

PLÁNOVANIE PONOROV NA HODINKÁCH: Intuitívne plánovanie priamo na zápästí.

ROZNE MÓDY POTÁPANIA: operačné módy ako single-gas, multi-gas, gaugage, apnea a apnea hunt.

BEZPEČNOSŤ POTÁPANIA: noFly časovať priamo na hlavnom displeji s no-sport a hĺbkovými upozorneniami.

POTÁPAČSKÉ ROZHRANIE: zobrazuje hĺbku, čas ponoru, NDL/TTS, pomer ponor/stúpanie, mix plynu, PO2, N2 loading, zástavky na dekompresiu a iné.

NASTAVENIE ÚROVNE: umožňuje vlastné nastavenie na základe úrovne skúseností, celkovej kondície a osobných limitov.

VODEODOLNOSŤ: testované na ponory do 100 metrov podľa štandardu EN 13319.

MULTIŠPORT: obsahuje prednahrané profily na rôzne športy a dobrodružstvá ako napr. : plávanie, beh, cyklistika, lyže, veslovanie, paddle boar a viac.

VÝDRŽ BATÉRIE: 21 dní v hodinkovom móde, 12 dní smartwatch, 40 hodín v potápačskom móde, 20 hodín GPS a 30 hodín v UltraTrac móde.

VÁHA: záleží od druhu vyhotovenia Steel/Silicone- 101 g, Titanium/sSilicone- 94g, Titanium/Titanium- 145 gramov.

KONEKTIVITA: Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi®.

Descent™ MK1 bude dostupný vo dvoch prevedeniach: Silver with Black Band za MOC € 999,99Carbon Gray with DLC Titanium Band za MOC € 1499,99.

Pridaj komentár

*

kvalitni repliky hodinek