0
home

Doprava a platba

Doprava

Aby Váš nákup v našom internetovom obchode bol čo najjednoduchší, pripravili sme pre Vás komfortné spôsoby platby a dopravy tovaru.

U nás za doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky neplatíte vôbec nič (tovar odosielame prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service).

Po odoslaní zásielky budete informovaný notifikačným e-mailom, ktorý obsahuje číslo zásielky, prípadne výšku dobierky a adresu doručenia, ktorú je možné v prípade potreby zmeniť a dohodnúť si aj čas dodania priamo s kuriérom. Vašu zásielku Vám kuriér doručí osobne až k Vašim dverám na druhý pracovný deň od objednania tovaru (upozorňujeme, že objednávka musí byť odoslaná najneskôr do 15:00 hod). Ak by ste sa nenachádzali na Vašej adrese kuriér Vám nechá v poštovej schránke oznámenie o uložení zásielky s kontaktom pre možnosť opätovného doručenia, prípadne osobného odberu v príslušnej centrále kuriérskej služby (niekedy je lepšie nechať si poslať zásielku na miesto Vášho pracoviska, ak viete že sa budete nachádzať v daný deň práve tam, kuriér doručuje balíčky v čase medzi  08:00 až 17:00 hod, ak Vás nezastihne na dohodnutej adrese, vykoná ešte jeden pokus o doručenie bezplatne).

Spôsob platby:

kvalitni repliky hodinek